Apie mus

    „JOPADA“ yra nepriklausomų draudimo tarpininkų bendrovė, turinti teisę vykdyti draudimo tarpininkavimo veiklą draudėjo, apdraustojo, naudos gavėjo, nukentėjusiojo trečiojo asmens arba draudiko pavedimu. Įmonėje dirba specialistai, turintys didelę patirtį draudimo srityje.

   UADBB “Jopada”, įm. kodas: 251490490, Juknevičiaus g. 5, Marijampolė LT- 68183 Tel.: 8-343-20944, 8-652-41460

   Įmonė užregistruota 2003.10.29.
   Įmonės registravimo pažymėjimas Nr. 021980, išduotas 2005.01.04.
   Registro duomenys tvarkomi Valstybės įmonės „Registrų centras“ Marijampolės filiale.
   Informacija internete: www.registrucentras.lt

   Licencija draudimo brokerių įmonės veiklai Nr. 000073, išduota 2004.12.28, registracijos Nr.71
   Įmonė įtraukta į draudimo brokerių bendrovių sąrašą, kurį galima rasti Draudimo priežiūros komisijos tinklapyje: www.dpk.lt

   UADBB “Jopada” nei tiesiogiai nei netiesiogiai neturi Lietuvos draudimo įmonių, Europos Sąjungos ir užsienio valstybių draudimo įmonių akcijų ar kitokio kapitalo dalių.

   Draudimo įmonės arba draudimo įmonės patronuojančios imonės nei tiesiogiai nei netiesiogiai neturi UADBB “Jopada” akcijų ir kitokio kapitalo dalių.

   UADBB “Jopada”, kaip nepriklausomas draudimo tarpininkas konsultuoja ir vykdo draudimo tarpininkavimo veiklą draudėjo, apdraustojo ir nukentėjusio trečio asmens pavedimu.

   UADBB “Jopada”, kaip nepriklausomas draudimo tarpininkas, vykdo draudimo tarpininkavimo veiklą sekančių draudimo kompanijų pavedimu: „Ergo”, „Gjensidige”, „Lietuvos draudimas“, „Aviva Lietuva ”, „Compensa“, „VH Lietuva“.

   Vartotojų ir draudikų ginčai ne teismo tvarka gali būti nagrinėjami Lietuvos Respublikos draudimo priežiūros komisijoje.
    Skundus dėl draudimo tarpininkų veiklos ne teismo tvarka galima teikti Lietuvos Respublikos draudimo priežiūros komisijai  (www.dpk.lt). Arba Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso numatyta tvarka.
    Įmonės veikloje taikoma Lietuvos respublikos teisė

   Siūlydami sudaryti sutartį UADBB “Jopada” pateikia savo klientui informaciją nurodytą Lietuvos Respublikos draudimo įstatymo 78 ir 99 straipsniuose ir Civilinio kodekso 6.993 str. 8 dalyje./do-my-homework
   Draudimo brokerių įmonės profesinė veikla apdrausta 1 875.000 EUR.

 

dpk-NDBIA